Naudinga informacija

Kaip atlikti užsakymą:
Norėdami užsakyti garso klipo įgarsinimo paslaugą, jums reikia parašyti mums el.paštu arba skype detalią užsakymo informaciją.
• Pateikti įgarsinimui paruoštą tekstą.
• Pateikti pageidavimus garso klipui: įgarsinimo trukmę, kokia emocija diktorius turėtų atlikti jūsų užsakymą, kokio muzikinio žanro pageidaujate muzikiniam garso takeliui, žinoma paminėti kitą svarbią informaciją, kuri gali įtakoti užsakomos paslaugos tolimesnę eigą ir gautą rezultatą.
• Išsirinkti iš mūsų balsų bazės diktorių arba diktorius, kurie turėtų atlikti jūsų užsakomą garsinimo paslaugą: Balsus rasite paspaudę šią nuorodą: //www.garsoklipas.lt/diktoriai-igarsintojai/

Mūsų rekomendacijos ir patarimai:
• Audio vizualinės reklamos trukmė radijo ir televizijos etery dažniausiai trunka 15-30 sekundžių. Per šį laiko tarpą galite atitinkamai įgarsinti nuo (15 sek – 30 žodžių ) ir ( 30 sek – 60 žodžių )
Jeigu įgarsinimo trukmė ilgesnė, galite pasinaudoti skaičiuokle, kurios pagalba sužinosite kiek žodžių galėsite įgarsinti: ( į vieną sekundę gali įtilpti du žodžiai. )
• Reklaminiame garso įraše pateikite tik svarbiausią informaciją į kurią potencialus klientas turėtų atkreipti dėmesį.
• Garso reklamoje labai svarbu paminėti jūsų kontaktus, rekomenduotina po kelis kartus. Į reklaminį tekstą įtraukite jūsų www puslapio adresą, kuriame potencialus klientas galėtų rasti pilną ir išsamią jūsų teikiamų ar parduodamų prekių informaciją.
Jeigu turite socialiniuose tinkluose grupę, paminėkite grupės pavadinimą.
Jeigu esate parduotuvė, įtraukite adresą kur žmonės galėtų jus surasti.
• Svarbus patarimas ko nedaryti: dažnas klientas daro esminę klaidą įtraukdamas į reklaminį tekstą telefono numerį, to daryti nerekomenduojama.

Įgarsinimo paslaugų atlikimo terminai: 
• Standartinis reklaminis Radijo ar TV garso klipas yra pagaminamas per 2-24 valandas.
Paslaugų atlikimo terminas ilgėja kai: 
• Jūsų audio vizualinei reklamai reikia daugiau diktorių.
• Reikalinga garso įrašo sinchronizacija su vaizdo reklama.

Visais atvejais po gautos informacijos kurią pateikėte, mes informuojame klientus, kada gali tikėtis užsakytos paslaugos.

Atsiskaitymas:
• Jeigu įgarsinimo paslaugos užsakovas – įmonė, mokėti iš anksto nebūtina. Po atliktų darbų išrašome sąskaitą faktūrą, kurios apmokėjimo terminas dvi darbo dienos.
• Jeigu užsakovas – fizinis asmuo, iš anksto imamas visas atliekamų paslaugų darbo užmokestis.

Išskirtiniais atvejais, jeigu užsakovas – įmonė, kuri nekelia pasitikėjimo, išrašome išankstinę sąskaitą faktūrą, po kurios apmokėjimo atliekamas užsakymas.

Atsiskaitymo būdai:
Pagrindinė mūsų banko sąskaita randasi paysera mokėjimų platformoje.
Už suteiktas įgarsinimo paslaugas galite atsiskaityti šiais būdais:

audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas
audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas audio reklama įgarsinimas ir atsiskaitymas
https://www.balticvoice.eu